Torres přiznává, že nás Liverpool překvapil

Fernando Torres, hráč, který se stal nejdražší posilou v historii klubu, ve svém prvním zápase za Blues gól vstřelit nedokázal a přiznává, že nás jeho bývalý zaměstnavatel nasazením tří stoperů překvapil.


Torres byl nakonec v 66. minutě střídán a Reds vyhráli vinou neshody Ivanoviče s Čechem po gólu Raúla Meirelese 1:0.

Manažer Liverpoolu Kenny Dalglish se tak nyní může pochlubit u Liverpoolu nyní nezvyklou bilancí čtyř po sobě jdoucích výher v Premier League. Tím, že nasadil do zápasu 3 stopery, ztížil situaci pro útočníky Chelsea Torrese s Drogbou, kteří byli podporováni Nicolasem Anelkou.

Torres je ale po včerejšku přesvědčen, že Chelsea už do krize znovu neupadne a bude i nadále pokoukávat po obhajobě titulu, i když to bude velmi, velmi složité.

„Bylo to velmi složité, Liverpool odehrál dobrý zápas, se třemi stopery. Tohle jsme neočekávali, ostatně asi jako nikdo, a toho oni využili,“ řekl Torres pro ChelseaTV.

„Myslím si, že spravedlivým výsledkem by byla remíza, prohrát jsme si nezasloužili, ale nyní se už soustředíme a těšíme na další zápas a v tomto boji budeme pokračovat až do konce. Esistuje ještě mnoho bodů, které jsou ve hře,“ pokračoval španělský reprezentant.

Torres, který se stal ze dne na den ve městě Beatles „nežádoucím“, musel po včerejším duelu od příznivců Reds snášet mnoho posměšků. Z toho si však pramálo dělal a raději se zaměřil na velmi příjemné přivítání na Stamford Bridge.

„Samozřejmě, že chce každý vyhrát, zvláště když je to jeho první zápas v novém působišti na domácím stadionu, ale i přesto budu mít na tento den i příjemné vzpomínky. Chtěl bych poděkovat všem fanouškům za velmi vřelé přijetí.“

„Výsledek nebyl nejlepší, ale musíme jít dál a bojovat až do konce,“ ukončila nová posila další ze svých „modrých rozhovorů“.

zdroj: skysports.com


21:22:20 - 07.02.11 - Petric32 - Mužstvo - 3479x