Ramires: Cítím se šťastnější

Ramires zná kvalitu našich dvou nových posil „z první ruky", ale nemůže se dočkat, až si zahraje proti kamarádovi z protivníkova týmu.
Brazilský záložník je reprezntačním kolegou Davida Luize, s kterým zároveň hrál i v Benfice minulý rok. Společně narazili na Liverpool a Fernanda Torrese, proti kterému Ramires hrál i na podzim minulého roku, když nás Liverpool porazil na Anfield Road 2:0.

V zítřejším zápase se Ramires také střetne s dalším spoluhráčem ze „Selecaa", kterým je Lucas Leiva.

„Lucas je mým dobrým přítelem v národním týmu, hráli jsme spolu jak v seniorech, tak v reprezentaci do 21 let. Když jsme proti sobě nastoupili naposledy, vyměnili jsme si dresy."

Liverpoolský záložník si užil tuto sezonu více odpovědnosti a vypadá to, že si konečně začíná zvykat na anglický fotbal a vynořuje se ze stínu Stevena Gerrarda a nyní již hráče Realu Madrid Xabiho Alonsa.

Ramires, jak se zdá, se aklimatizoval mnohem rychleji. „Teď se cítím mnohem šťastnějším a uspokojenějším, protože ze začátku to bylo dost těžké zapojit se do rytmu hry. Nyní už jsem spokojený a až tady začínám chápat některé věci, které říkáte při inteview a všechny ty věci, které vám zvednou sebevědomí."

Ramires věří, že Luiz do týmu dobře zapadne. „Je to dobrý kamarád, když jsem přišel do Benficy, hodně mi pomohl. Pokusím se teď udělat já to stejné pro něj."

Zatím se neví, kdy spolu nastoupí v jedné základní sestavě, ale určitě to nebude dlouho trvat.

zdroj: chelseafc.com

09:58:10 - 05.02.11 - Frantiny14 - Mužstvo - 2804x