Rezerva Chelsea dnes proti Arsenalu

Rezerva Chelsea se dnes odpoledne představí, aby vrátili Arsenalu týden starou porážku 1:0. Oba týmy se opět střetnou proti sobě. Trenér rezervy, Steve Holland, věří v zlepšení jeho svěřenců dnes v 15:05 SEČ.
„Nebyl to náš nejvydařenější výkon. Konečně po dlouhé době si hráči mezi sebou přihrávali, hra nebyla špatná, ale výsledek bohužel ano,“ smál se Holland, který tímto odkazoval i na dlouhodobou zimní pauzu od listopadu až do ledna, kdy sehráli první zápas právě proti  rezervě z Arsenalu.

„Myslím si, že penalta, která byla proti nám odpískána, neměla v žádném případě být. Takže pokud by pokutový kop nebyl, měli bychom šanci na lepší výsledek. Doufám, že dnes předvedeme ještě lepší výkon a ukážeme, co v týmu je.  Například Michael Woods, který nastoupil po 18-ti měsíční pauze, odehrál proti Gunners skvělých 80 minut a stejně tak po dlouhé době nastoupil Adam Phillip, který též předvedl dobrý výkon," pokračoval Holanďan.


„Poslední zápas na Cobhamu jsme odehráli proti Tottenhamu začátkem ledna, kdy jsme vyhráli 7:3. Skvělý zápas odehráli především Sturridge, Kakuta, Van Aanholt a Mellis. Všichni tito hráči odešli na hostování, takže dostanou šanci mladí hráči," vysvětlil trenér rezervního týmu Chelsea.


"Například Aziz Deen-Conteh dostane šanci ukázat své schopnosti na postu levého obránce, protože Patrick van Aanholt odešel na hostování do Leicestru."

„Milan Lalkovič bude hrát také mnohem častěji. Právě Lalkovič byl ten, kdo vyřazil Gunners z FA Cupu pro mladší. Milan je vždy natěšený a skvěle připravený na každý zápas jak psychicky, tak fyzicky. Nejen jeho krásné góly, ale i jeho styl hry je úchvatný. Nechtěli jsme ho minulý týden nasazovat, protože se ještě zotavoval po zranění."


„Jakmile hráči  během víkendu trénují, soustředěnost se vždy pozitivně projeví v zápase, ale jakmile netrénují, hráči se v zápase nedokáží soustředit. Naštěstí jsme trénovali, a tudíž se nemusíme obávat," dodal na závěr holandský kouč naší rezervy.


Každopádně odpolední zápas bude velmi zajímavý a napínavý, protože hrajeme proti svým velkým rivalům. Dnes se chceme vrátit na vítěznou linii po dvou posledních docela nevyvedených zápasech, kdy jsme nedokázali vyhrát.

zdroj: chelseafc.com

12:57:35 - 02.02.11 - EQUULUS - Chelseafc.cz - 2917x