Nabídky Chelsea za D. Luize a F. Torrese přijaty

Zprávy z Portugalska a nejen odtamtud hlásají, že nabídka Chelsea za obránce Benficy Davida Luize byla přijata. Stejná situace nastala u nyní už pravděpodobně ex-liverpoolského klenotu Fernanda Torrese.


Tato situace tu byla nesčetně krát. Říkalo se Luiz je jednou nohou v Chelsea, poté však přišly zprávy, že situace je opět na mrtvém bodě. Nyní to však vypadá, že Chelsea dosáhla úspěšné dohody s brazilským obráncem i jeho majitelem - portugalskou Benficou Lisabon.

Chelsea nakonec stále ještě údajně do Portugalska poslala 21 milionů £. Jako součást transakce mezi Chelsea a Benficou má být i srbský mladý záložník Nemanja Matič, který v současné době hostoval v nizozemském Vitesse.

Oficiálně ještě není potvrzeno nic, ale na mnoha zahraničních stránkách se tato věc už pokládá za vyřízenou. Stejná je situace okolo Fernanda Torrese, který, jak už to vypadá, dává po 3 a půl letech sbohem Liverpoolu.

Tomuto by odpovídalo i to, že Liverpool dnes dotáhl do úspěšného konce jednání s Newcastlem, odkud se mu podařilo koupit 21letého nadějného útočníka Andyho Carrolla.

Cena za španělského útočníka by se nakonec měla pohybovat mezi 45 a 50 milióny £. V případě Torrese se opdle mnohých médií už jedná jen o úspěšné projití vstupní zdravotní prohlídky.

Jakmile budou oba případy, tedy Torres i Luiz oficiálně oznámeny, budeme Vás informovat. Jen pro připomenutí, lednové přestupní období končí již dnes o půlnoci.


zdroj: skysports.com, espn.co.uk


20:34:01 - 31.01.11 - Petric32 - Mužstvo - 5623x