Mladíci v Chelsea - část 1.

Myslím si, že už každý fanoušek Chelsea si všiml, že naši mladíci nedostávají mnoho příležitostí. Přestupový měsíc už je skoro u konce a Chelsea svůj kádr nijak neposílila. A mladíci od nás chtějí odcházet, protože nedostávají šance. Přitom zde máme naprosto skvělé hráče.


Obrana:

Levé křídlo Patrick van Aanholt , moc příležitostí nedostal, ale když už hrál, tak svou práci odvedl velice dobře. Taky za rok mu končí smlouva, pokud nebude nastupovat do FA Cupu a na lehčí zápasy odejde.

Další velice talentovaný mladík a to Jeffrey Bruma. Taky žádná šance dostat se do zápasu. Při zápase s Aston Villou nehrál nejlépe, ale je to ještě mladík, a myslím si, že by byla škoda, kdyby odešel.

Poté tu je jeden velice dobrý stoper Michael Mancienne, který už hostuje u Vlků 2. sezónu. A některé velké týmy po něm pokukují.

Pak tu je pravé křídlo Billy Clifford, velice rychlý hráč, má podobný styl jako José Bosingwa. Sice je menší postavy, ale dokáže zabojovat.


Záloha:

První z pětice hráčů je Conor Clifford. Hraje na pozici defenzivního záložníka. A kdyby se mu Mikel začal věnovat, mohlo by to dopadnout doopravdy skvěle.

Poté tu máme Michaela Woodse, který umí zahrát podobně jako Essien, má velké zrychlení a dokáže vypálit pořádnou dělovku. Není sice nijak technický hráč, ale dokáže zahrát jeden na jednoho.

Teď se dostáváme k novému Lampsovi a každý už snad ví o kom je řeč. Ano je to právě on Josh McEachran. No co o něm říct, nastupuje, ale tak maximálně na 25 min. No do míče se dokáže pořádně opřít a skvěle vypálit, ale také dokáže zachovat chladnou hlavu a vymyslet nádherný centr.

Tak teď už se dostáváme k Francouzkému mladíkovi Gaelu Kakutovi. Mluvilo se o něm jako o novém J. Coleovi, ale když se na to podíváme, tak podává průměrné výkony, ale to bude tím, že moc šancí nedostal a nedostává. Proto se mluví o tom, že půjde hostovat do Fullhamu, kde by mohl dostávat více příležitostí.

Tak teď se dostáváme k poslednímu ze záložníků a to k Milanu Lalkovičovi. Miňo byl kus této sezóny zraněný, ale proti rezervě Arsenalu nasázel hned 2 kousky. Je to rychlý a technický hráč. Do Chelsea se dostal ve 14 letech, což je uctihodné.

 

Útok:

Fabi Borini- 19letý hráč, který taktéž nedostává šance a mluví se o jeho odchodu z Chelsea do Itálie. Osobně bych řekl, že kdyby ho Carletto vyzkoušel místo poslední dobou tragického Drogby, tak si myslím, že by nic nezkazil. Borini je velice rychlý a ví, kde má být v jaké chvíli, ale to není jeho jediná přednost. Na jeho malou výšku dokáže zahrát dobře hlavou.

Nesmíme si tyto hráče nechat utéct, jako jsme si nechali utéct Stocha a další.


Autor článku: Kobka


12:23:07 - 27.01.11 - Petric32 - Akademie - 3258x