Pienaar kývnul Tottenhamu

Steven Pienaar na svém Twitteru prohlásil, že se dohodl na smlouvě s novým týmem. Tím však není podle předpokladu Chelsea, ale městský sok Tottenham.


Není to kdoví jak velký šok, nicméně jisté překvapení to je. Dočasný Pienaarův zaměstnavatel Everton prohlásil, že Chelsea dostala povolení jednat s hráčem o případném přestupu, zatímco Tottenham toto povolení nedostal. Nakonec se věci nejspíše změnily a Jihoafričan je již předběžně se Spurs dohodnutý.

Oznámení přestupu Pienaara se očekávalo, jeho kroky však nabraly trochu jiný směr. Na sociální síti Twitter Pienaar prohlásil: „Abychom ukončili tyto spekulace, které jen vyvolávají zbytečné otázky, oznamuji, že odcházím ke Spurs.“

„V Evertonu jsem zažil skvělé roky a v mém srdci bude mít tento klub vždy speciální místo.“

Nicméně, i když sám hráč toto prohlašuje, ani jeden z dotyčných klubů ještě žádné oficiální prohlášení ohledně této situace nevydal. Přesto však můžeme počítat s brzkým prohlášením a s přesunem hráče z Goodison Parku na White Hart Lane Stadium. Jisté zdroje tvrdí, že Pienaar a Tottenham se dohodly v pondělí, a že hráč dnes odcestoval do Londýna k podstoupení zdravotních testů.

Otázka pro nás příznivce Blues tedy zní. Preferoval Pienaar spíše přestup na White Hart Lane anebo se vedení klubu nedokázalo domluvit na podmínkách smlouvy se samotným hráčem? Mě osobně by druhá varianta vůbec nepřekvapovala.

 

zdroj: skysports.com


18:15:48 - 18.01.11 - Petric32 - Mužstvo - 3380x