Bosingwa: Jsem rád, že zase nastupuji

José Bosingwa doufá, že přestávka od ligy nám pomůže znovu získat ztracenou formu. Tento víkend bude hrát v FA Cupu proti Ipswich Town. Portugalský obránce je odhodlaný pomoct Chelsea v honbě za další medailí.
„V Premier League to teď není dobré, protože jsme ztratili opravdu hodně bodů, ale FA Cup je důležitá soutěž a my ji chceme opět vyhrát. Uděláme vše proto, abychom tento první zápas vyhráli. "

José Bosingwa se vrátil zpět do týmu v říjnu minulého roku, poté, co přetrpěl roční absenci způsobenou zraněním kolena. Tato nepřitomnost způsobila vynechání finále ve Wembley minulý rok proti Portsmouthu i oslavy po zisku Premier League.

„Minulý rok, když jsme vyhráli Double, jsem byl zraněný a mimo zem, ale finále ve Wembley jsem stihl. Bylo složité jen sedět, a nemoci pomoc týmu, ale to už je teď jedno, protože jsme vyhráli a já byl společně s týmem šťastný."

„Vzpomínám si na finále před 2 lety proti Evertonu. Vyhráli jsme 2:1, ikdyž Everton vstřelil branku hned v první minutě. Od nás dostali míč za záda brankáře Didier a Lampsy. Byl to skvělý den, moje první trofej s Chelsea a já se po tom cítil šťastně."

Navzdory špatným výsledkům z posledních pár měsíců, na osobní úrovni se Bosingwovi relativně daří.

„Jsem zase zdravý a snažím se pomoci týmu co nejlepším výkonem na hřišti. Daří se mi tu a jsem rád, že můžu hrát. Miluji moji práci a cítit se zase fit. První měsíc po zranění byl obtížný, ale teď doufám, že se po krůčcích dostanu zpátky na vrchol a věřím, že můžeme začít vyhrávat více utkání."

zdroj: chelseafc.com

22:07:44 - 07.01.11 - Frantiny14 - Mužstvo - 2579x