Preview: Chelsea vs. Žilina

Úterní zápas Ligy Mistrů přináší na první pohled jednoduchého soupeře - slaboučkou Žilinu. Protrhneme po 4-zápasové bídě smůlu, a vyhrajeme ?
Ideální soupeř v ideální dobu. Nad kým jiným by si měla Chelsea znovu navýšit sebevědomí, než nad totálním outsiderem celé Ligy Mistrů ??? Žilina, ač srdnatě bojující, zkrátka nemá parametry na to, aby tento rok dokázala ve skupině získat alespoň jeden bod. A to se v současné situaci náramně hodí. Chelsea už nutně potřebuje vyhrát (a nejlépe si i parádně zastřílet) a probudit se proti Žilině je takřka povinnost.

Minulý zápas jen potvrdil v jaké mizérii se Chelsea momentálně nachází. K čemu je zlepšený herní výkon oproti předchozím zápasům, když nedokážem dát gol ? 25 střel na branku by nám normálně stačilo na takových 6 branek, proti Birminghamu však tolik střel nestačilo ani na jedinou.
Pryč ale od chmurných zápasů…zítra máme další příležitost a tentokrát nám jí nikdo nepřekazí. Podle Ancelottiho by měli pro tento zápas dostat šanci mladí hráči a náhradníci, což dost možná slibuje jinou hru, než na kterou jsme z posledních zápasů zvyklí. Ačkoli je teoreticky jedno, jaký výsledek uhrajem (postup máme zajištěný), těžko se budou věrní fanoušci smiřovat s tím, že Chelsea klopýtla s tragédy soutěže.

Žilina a Liga Mistrů - smutný příběh. Nikdo nečekal, že by slovenský klub nějakým zásadním způsobem bojoval o postup ze skupiny, ale že by jeho výkony byly tak chabé se také nečekalo. 4 zápasy a skore 1:15 mluví za vše. I když momentálně Žilina vede slovenskou Corgoň ligu o 6 bodů, na evropské scéně ani tentokrát nic nevymyslí. Kouč hostů Pavel Hapal snad ani nemůže doufat v remízu, nehledě na současnou formu The Blues. Týmy jsou úplně jinde a žlutozelení se spíše budou bát o to, aby nedostali tzv. klepec.

Doufejme že se mladíci ukáží v dobrém světle a nastartují Chelsea opět k bravurním výkonům.


Chelsea :  Naštěstí by počet zraněných neměl hrát větší roli. Jen pro puntíčkáře - mimo jsou Lampard, Alex, Terry, Essien, Zhirkov, Benayoun.

Žilina :  Svěřenci Pavla Hapala by měli být téměř kompletní, scházet by měl pouze Vittor.Chelsea Žilina
Birmingham - Chelsea 1:0 (PL) Senica - Žilina 2:1 (CL)
Chelsea - Sunderland 0:3 (PL) Žilina - Rožumberok 3:1 (CL)
Chelsea - Fulham 1:0 (PL) L. Mikuláš - Žilina 0:1 (CL)
Liverpool - Chelsea 2:0 (PL)
Nitra - Žilina 0:2 (CL)
Chelsea - Spartak 4:1(LM) Žilina  - Marseille 0:7 (LM
Chelsea: Turnbull - Bosingwa, Bruma, Ivanovič, Cole - McEachran, Mikel, Malouda - Kakuta, Sturridge, Drogba

Žilina: Dubravka - Guldan, Šourek, Pečalka, Mráz - Majtán, Jež, Bello, Rilke - Oravec, Ceesay


Zápas: Chelsea FC vs. MŠK Žilina
Začátek zápasu: 23.11.2010, 20:45
Místo zápasu:
Stamford Bridge, Chelsea
Live: STV3, Digisport, atdhe.net, naše stránka
Rozhodčí:
 Tip: 5:0
Hráč, kterého se vyplatí sledovat: McEachran

19:27:14 - 22.11.10 - TheMazer - Mužstvo - 3558x