Aktualizace stavu zraněných hráčů

Nejdůležitější zpráva se asi týká našeho stoperského dua Terry – Alex. Alexova operace bude mít zpoždění, a tak hráč zasáhne do zítřejšího zápasu. Jak to vypadá s Terrym a ostatními hráči se dočtete níže. Na konci také následuje krátká aktualizace hostování Conora Clifforda v Playmouthu.


Jak je již zmiňováno v úvodu, Alex s velmi vysokou pravděpodobností zasáhne do zítřejšího zápasu v Briminghamu, jelikož se z neznámého důvodu musí o chvíli odložit jeho operace.

Naopak do zápasu nezasáhne ruský záložník nebo obránce Yuri Zhirkov, kterého sužuje zranění lýtkového svalu. Z tohoto důvodu bude zítra Florent Malouda hrát v záložní řadě.

Zda bude hrát duo obránců José Bosingwa a Paulo Ferreira, o tom se ještě bude rozhodovat.

Byl také učiněn pokrok ohledně stavu Johna Terryho. Ten zítra nenastoupí, ale zranění se nejspíše nakonec nebude zdát tak vážné, jako tomu bylo dříve, protože z klubu přišlo prohlášení, že na příští zápas by již JT připraven být mohl.

Takže pro shrnutí, zítra nastoupí tito hráči: Čech – Ivanovič, Cole – Mikel, Ramires, Malouda – Anelka, Drogba, Kalou.

O zbývajících dvou místech se ještě rozhodne, ale na stoperu by měl hrát spolu s Ivanovičem Alex.

Mimo téma ještě jedna novinka. Hostování Conora Clifforda (na fotce) v Plymouthu Argyle bylo prodlouženo do 20. Prosince tohoto roku. Trenér Playmouthu Peter Reid tuto skutečnost okomentoval slovy: „Conor se těší na zážitky, které si díky tomuto prodloužení s námi ještě užije. Bude pro nás velkým přínosem.“15:43:17 - 19.11.10 - Petric32 - Mužstvo - 3332x