Sidwell: Chelsea vyhraje titul

Bývalý záložník londýnské Chelsea Steve Sidwell se domnívá, že právě tento jeho bývalý klub letos vyhraje celou Premier League, ale zároveň chce, aby si naši borci dnes ve Villa Parku připsali druhou porážku, jelikož nyní nastupuje právě za našeho dnešního soupeře.


Tento sedmadvacetiletý hráč, který strávil na Stamford Bridge sezonu 2007/2008 přiznal, že před odchodem do Aston Villy byl velkým fanouškem právě Blues, a že i nyní jim stále fandí, i když prioritní je samozřejmě jeho nynější klub. Sidwell také doufá, že Chelsea v letošní sezoně obhájí loňské vítězství v Premier League.

„Já osobně si myslím, že Chelsea letos opět celou soutěž ovládne,“ začal Sidwell. „Způsob, jakým do letošního ročníku vstoupili, ve mně zanechal opravdu silný dojem, a je to jen důkaz toho, že pracují opravdu dobře a organizovaně. Nicméně sezona je dlouhá a každého potkají pády i vzestupy, a tomuto se pravděpodobně nevyhne ani takový velký tým, jakým Chelsea bezpochyby je,“ řekl Sidwell pro oficiální stránky dnešního soupeře.

„Chelsea je můj bývalý tým, a i když jsem hrál v Readingu, vždy jsem proti nim rád nastupoval a rád si s hráči popovídal. Mám v rodině hodně lidí, kteří fandí právě Chelsea, takže mám k tomuto klubu logicky velmi blízko.“

Ale tímto obdiv ze strany hráčů Aston Villy nekončí. Mladý útočník Marc Albrighton, který letos pravidelně nastupuje na pravém křídle Aston Villy, se těší na dnešní zápas hlavně kvůli tomu, že se dnes na hřišti bude potkávat s Ashleym Colem.

„Je vzrušující, než cokoli jiného, hrát proti takovému hráči, jakým je Ashely Cole,“ řekl tento 19letý ofenzivní hráč Birminghamského klubu. „Bude to neuvěřitelný zážitek. Každý z hráčů Chelsea, je hráč světové kvality, takže pokud budeme schopní hrát dobře proti nim, bude schopní hrát dobře proti komukoli.“

„Bez přemýšlení mohu s klidným svědomím říct, že Ashley Cole je nejlepší levý bek na světě.“

Hráči Aston Villy se nám jistě budou chtít pomstít, zvláště poté, co jsme jim v březnu u nás doma uštědřili debakl 7:1. Musíme však registrovat fakt, že za posledních 10 let jsme je ve Villa Parku dokázali obrat o všechny body pouze jednou. Loni jsme tam prohráli 1:2 „díky“ hlavičce Jamese Collinse.

„Je to podobná situace jako loni, kdy jsme proti Chelsea hráli také hned po reprezentační přestávce,“ připomněl reprezentant Walesu. „Vím, že to bude nesmírně těžké utkání, nicméně loni se nám vyvedlo a to za podobných podmínek. Doufám, že to dokážeme znovu. Musíme se pokusit hrát stejným způsobem, jakým jsme hráli vždy, když jsme Chelsea porazili.“

„Při pohledu na jejich dosavadní výsledky vypadají letos ještě silnější, než dříve. Za několik posledních let nyní mají nejlepší tým,“ zakončil mladíček ve službách Birminghamského klubu.


13:44:11 - 16.10.10 - Petric32 - Mužstvo - 2477x