Benayoun o svém zranění

Dnes jsme Vám již krátký článek o Benayounovi přinesli, nicméně objevil se další, ve kterém sám Benayoun řekl pár vět o svém zranění.


Zatím to pro Izraelského hráče na Stamford Bridge nejsou nejlepší chvilky. Mnoho času na hřišti nestrávil, a bohužel se toho v dohledné době ani nedočkáme.

Benayoun řekl, že na Stamford Bridge podstoupil několik vyšetření, ale že lékařský tým zprvu nebyl nijak znepokojen tím, co našel.

30letý hráč Chelsea také řekl, že zatím jeho angažmá nevypadá podle jeho představ, což je pochopitelné, a také že je překvapen, jak mohli lékaři takovéto zranění přehlédnout.

„Celá situace je velmi podivná“ řekl. „Měl jsem tři MRI skeny a tři ultrazvuky, a podle lékařů Chelsea to nebylo nic závažného. Když jsem přiletěl do Izraele k reprezentačnímu utkání, řekli mi, že to je vážnějšího rozsahu.“

„Lékaři v Chelsea si mysleli, že to je jen něco malého. Nechápu, jak jim to mohlo uniknout.“

„V Izraeli mi řekli, že je to neobvyklé mít takovou trhlinu na achilovce a přitom necítit velkou bolest. Ani teď nemám bolesti, ale řekli mi, že až do operace bych se měl vyvarovat chození.“

Jak jsme již psali, Benayoun podstoupí operaci achilovky v pondělí.


17:08:31 - 14.10.10 - Petric32 - Mužstvo - 3146x