Drogba hledá fyzičku

Útočník Blues vydal prohlášení, které není špatné pro soupeře Blues, a které zní, že v této sezoně ještě není zcela fit a v nejlepší kondici.


Útočné eso Pobřeží Slonoviny v dosavadním průběhu letošní Premier League vstřelilo sice 5 gólů, ale i tak si nepřipadá zcela fit. Jeho bilance proti Arsenalu, se kterým se za chvíli střetnou naši borci, je však více než skvělá, a tak doufejme, že svou gólovou bilanci proti Kanonýrům rozšíří aspoň o další gól.

Drogba měl dlouhotrvající problém s kýlou, ale operaci odložil až na období po světovém šampionátu. Operoval ji teprve v srpnu, a tak ještě není stoprocentně pořádku, i když brzy by už to měl být ten starý dobrý tank, jak ho známe z loňského roku.

Dvaatřicetiletý hráč připouští, že stále hraje s bandáží na noze, pracuje na tom, aby se vrátil do původní formy, a doufá, že během pár týdnů bude opět tím stejným postrachem, jakým byl loni, i když ani letos si vzhledem k těmto událostem nevede vůbec špatně.

„Je to pro mě zvláštní start do sezony. Sice mám docela pěkný počet vstřelených branek, ale i přesto ještě nejsem úplně v pořádku,“ sdělil Drogba.

„Na operaci jsem šel v době letní přípravy, a tak teď všechno musím dohánět.“

„Dělám však to nejlepší co dokážu, a doufám, že během jednoho, dvou týdnů bych mohl být opět plně připraven.“


14:48:41 - 03.10.10 - Petric32 - Chelseafc.cz - 2372x