Spekulace okoko Chelsea

Máme tu další spekulace o Chelsea ze světa bulváru.
Demichelis chce do Sevilly.

Obránce Bayernu Mnichov Martin Demichelis, o kterého se zajímá Chelsea, Barcelona, Juventus a Sevilla, dnes přiznal, že by rád šel do španělské Sevilly, kde má podle jeho slov větší šanci pravidelně hrát než v Chelsea. Noviny uvádějí, že Blues na 29-letého argentinského obránce nabízejí 10 milionů liber, ale hráč přesto chce do Sevilly.

Chelsea zvažuje podání nabídky na útočníka Monaka Park Chu-Younga.

Park Chu-Young předvedl v národním dresu Jižní Korey na Mistrovství Světa dobrý výkon, který zaujal i vedení Blues. Young údajně jednal s Carlem Ancelottim již po zápase 1. Kola s West Bromwichem. Zda-li hráč opravdu přestoupí do Chelsea za  8 milionů liber se má rozhodnout do 48 hodin. Spolu se záložníkem Park Ji-Sungem patří Young mezi nejznámější fotbalisty na dálném východě.

Chelsea obnovila zájem o útočníka Neymara i přesto, že podepsal novou 5-letou smlouvu se Santosem.

Minulá nabídka Blues, která byla 23 milionů byla vedením Santosu odmítnuta a sám hráč po radě legendy Brazílie Pelého a také reprezentačního trenéra Brazílie Mano Menezese, aby zůstal v Brazílii, podepsal novou 5-letou smlouvu. I přesto ale vedení Blues začali znovu jednat s agentem hráče, který byl k vidění v úterý večer na Stamford Bridge. Do konce přestupového období ještě nějaký čas zbývá a šance na Neymara tak stále existuje.

Předseda Stoke:Begoviče neprodáme.
Spekulace o jeho přestupu do Chelsea zesílily po včerejším zápase Stoke v Carling cupu, kde naštvaný Begovič odmítl nastoupit. I přesto jej klub odmítl pustit:"Je to interní záležitost a budeme to řešit, ale Asmir je i nadále naším hráčem a také jím zůstane. Nemáme zájem o novou nabídku od Chelsea, protože Begovič patří mezi nejlepší mladé brankáře.," prohlásil předseda Stoke Peter Coates.

12:29:32 - 26.08.10 - Deamon1 - Mužstvo - 5722x