Bruma doufá, že zacelí odchod Carvalha

18-letý obránce Jeffrey Bruma doufá, že dokáže zacelit mezeru, která vznikla po odchodu Ricarda Carvalha po jeho přestupu do Realu Madrid.


Chelsea má nyní tři obránce světových kvalit (Terry, Alex a Ivanovič) a proto byl s Chelsea spojován obránce David Luiz z Benficy, ale Bruma věří, že dokáže zaplnit mezeru.

“Bylo mi líto, když mi agent napsal, že Ricardo odešel. Přestože hrál ve středu obrany, což je i má pozice. Byl to skvělý hráč, který udělal hodně pro klub a taky to byl můj dobrý přítel.“

“Hodně mi pomohl usadit se do prvního týmu po bok Johna Terryho, Alexe a Ivanoviče. Přeji mu to nejlepší v Madridu. Teď je můj hlavní cíl získat jeho místo. Pokud ne tento rok tak příští. Bylo by skvělé, kdyby se mi podařilo dosáhnout toho co Ricardo.“Skončil rozhovor 18-letý Holanďan.

Bruce Buck prozradil, že Carvalho chtěl odejít již dlouho:“Nebylo to na poslední chvíli. Věděli jsme dlouho, že Ricky nebyl šťastný a chtěl klub opustit. My jsme ho pustili, protože cítíme, že v obraně máme výborné obránce a další nepotřebujeme.  Přejeme mu vše nejlepší v Realu.“


23:27:00 - 17.08.10 - Deamon1 - Chelseafc.cz - 3005x