Rozhovor s Michaelem Essienem

Jedna z největších opor našeho týmu se vrací po zranění zpět na svůj post v záloze. V rozhovoru se dočtete jaké má představy o nové sezóně.
Po tom, co za Blues v minulé sezóně neodehrál moc zápasu, se vrátil do zápasového tempa, jenže pro Essiena to nebyl moc úspěšný návrat, protože odehrál všech pět zápasů a skončilo to katastrofou, jedna výhra a čtyři prohry.

Po sedmy měsících, se Essienovi povedl comeback a to dobrý výhra proti Crystal Palace a gól. Bizon za pět zápasů odehrál nejvíce minut za Blues ze všech hráčů.

Brzo začne nová sezóna a Essi má být jeden z nejdůležitějších hráčů na soupisce Chelsea. „Je tak dobré být zpátky, trvalo to tak dlouho a hodně jsem se bál o to, že po těch mnoha zraněních budu muset skončit se svojí kariérou. Zranění jsou součástí fotbalu a já se jim budu možno vyhýbat. Věděl jsem, že kdybych se takhle zranil před pár lety, tak bych musel se svojí kariérou skončit, ale dnes máme nové technologie v chirurgii. Přípravné zápasy nám nevyšly zrovna dvakrát dobře, ale pro mě je více důležitější, než výhra sama, že jsem znovu zcela fit.“

Na rozdíl od mnoha svých kamarádů, musel sedět v Africe na tribunách a byl zklamaný, že nemůže pomoct svým spoluhráčům. „Osobně si myslím, že jsem na novou sezónu připraven a už jsem šťastný, až uslyším naše fanoušky na Stamford Bridge. V této sezóně budu chtít odehrát celou sezónu bez zranění, poslední dvě sezóny jsem toho moc neodehrál. Mým hlavním cílem pro tuto sezónu je být fit a pomáhat svému týmu získat co nejvíce bodů.“

Jestli se Bizon nezraní, bude moc s hráči být na hřišti a už ne jenom jako divák na tribunách Stamford Bridge.

Autor: Kobka

10:35:00 - 13.08.10 - drogbinho - Mužstvo - 2703x