Sturridge: Můj čas ještě přijde

Poté, co Daniel Sturridge nehrál v přípravných zápasech v Německu, tak včera byl rád, že si mohl okusit, jak trávník na Wembley „chutná“.  
Dvacetiletý útočník chyběl v těchto přípravných zápasech proti Frankfurtu a Hamburku kvůli menšímu zraněni kotníku, ale na včerejší zápas proti Manchesteru byl téměř fit.

„Je dobré získat nějakou psychickou kondici ze hry. Pokusíme se dát všechno do pořádku v tomto týdnu a připravit se na první zapas sezony proti West Bromwich Albionu.

„Kotník se zlepšuje, stále cítím, že trosku pobolívá, a proto jsem trénoval jen dvakrát minulý týden. Nebyl jsem si jistý, jestli bych byl schopen hrát s bolesti, ale kotník se den ode dne zlepšuje a za několik dní budu hrát bez menší vzpomínky na toto menší zranění.“

„Včera jsem se snažil hrát, jak jen umím. Musím se ale ještě zlepšovat a pomoci týmu pomoci udržet titul a FA Cup,“ vysvětlil. „Snažil jsem se na Carla udělat příjemný dojem. Mrzí mě, že jsem za stavu 0:2 nesnížil, když jsem dostal nádherný pas od Michaela. Ve fotbale musíte být trpěliví. Doufám, že letos můj čas přijde.“

„Prvních šest měsíců, když jsem se připojil k A-týmu, bylo pro mě velmi náročných, protože se mnou nebyla rodina a bydlel jsem sám, ale tuto sezónu to bude pro mě pohodlnější, protože už bydlím se svojí rodinou a trávím s ní více času, než předtím,“ svěřil se anglický útočník.


13:00:50 - 09.08.10 - 3QUULU5 - Chelseafc.cz - 2278x