Chvíle reprezentace

Opět nastal čas, abychom se podívali na reprezentační zápasy hráčů Chelsea. V tomto článku Vám přiblížíme zápas Portugalska a Srbska.
Portugalsko 3:1 Kamerun 
V úterý se o 20:30 odehrál zápas mezi Portugalskem a Kamerunem. V sestavě Carlose Queiroze se objevili hned tři hráči Chelsea a to Ferreira, Carvalho i Deco. Spolu s našimi třemi hráči začali Portugalci zápas dost dobře, už v 32. minutě vedly po gólu Meirelese 1:0. Během dvou minut dokázal Eto'o získat hned dvě žluté karty, čili následovala červená a za nepříznivého stavu tak výrazně oslabil svůj tým. 
V 47. minutě se to jen potvrdilo, Meireles skóroval i podruhé. Hned nato přišlo několik střídání. Kromě jiných šel ze hřiště i Paulo Ferreira, když ho nahradil Miguel. V 69. minutě sice svitla Kamerunu naději, když vsítil gól Webo, ale převahu v zápase měli Portugalci a výhru 3:1 korunoval v 81. minutě Nani. Deco i Ricardo Carvalho odehráli celý zápas a výrazně tak pomohli svému reprezentačnímu týmu zvítězit. 

Srbsko 0:0 Polsko 
O den později byl na programu zápas Srbska. V tom nás reprezentoval Branislav Ivanovič. Obránce Blues, který podával během sezony 2009/2010 výborné výkony, byl v 47. minutě vystřídán, když ho na hřišti nahradil Tosic. Tento zápas byl na góly velmi chudý, kromě žlutých karet a střídání se na hřišti prakticky nic nedělo.

10:20:00 - 03.06.10 - Haman - Reprezentace - 2780x