Hoeness: „Ballack by měl reprezentaci opustit“

Prezident Bayernu Mnichov Uli Hoeness se domnívá, že Michael Ballack by se měl reprezentačního dresu vzdát. Zranění ho vyřadilo z MS a putovat by tak mohl až na EURO 2012.
Německý kapitán si poranil ve finále FA Cupu kotník. Po střetu s Boatengem však ještě nikdo netušil, že ho to vyřadí ze hry na tak dlouhou dobu, že nebude moci zasáhnout do letních MS v Jihoafrické republice. Záložník Blues odhalil, že své další pokračování v dresu reprezentace zváží. 

Výrazná postava německého fotbalu Uli Hoeness si však myslí, že Michael by se měl soustředit pouze na svůj klub. Měl tím na mysli, že by se měl reprezentačního dresu nadobro vzdát. „Jako přítel bych Michaelovi doporučil, aby se po skončení MS 2010 soustředil jen na svůj klub. Nemyslím, že by bylo v jeho případě moudré myslet na EURO 2012. I když to je blízko, v pravý čas musíte vědět říct dost,“ doporučuje prezident klubu, v němž působil Ballack před příchodem do Chelsea 4 roky. 

Jelikož záložník Blues do Afriky nepocestuje, kapitánskou pásku ponese na rukávu obránce Philipp Lahm. Bastian Schweinsteiger by měl Ballacka nahradit po hrací stránce.

20:28:23 - 02.06.10 - Haman - Reprezentace - 2498x