Ivanovič chce pokořit svět

Branislav Ivanovič bude na letním světovém šampionátu reprezentovat Srbsko. Se svou zemí by chtěl v Africe uspět, ale ví, že to bude nesmírně těžké.
Srbsko se nachází ve skupině s Německem, Ghanou a Austrálií. Dá se říci, že skupina je vyrovnaná a o tom, kdo postoupí, není zdaleka rozhodnuto. I přes to však zůstává obránce Chelsea, který podával v uplynulé sezoně skvělé výkony, optimistický. „Kvalifikaci jsme neměli lehkou, ale zvládli jsme to a nehráli jsme špatně. Zápasy nám vyšly dost dobře a musíme v tom pokračovat. Samotné Mistrovství světa jsou však samozřejmě od kvalifikace odlišné. Malá chybička Vás může stát všechno,“ říká Ivanovič. 

Původně se měly ve skupině D setkat až tři hráči Chelsea. Kromě Ivanoviče ještě Ballack a Essien. Nakonec však budeme mít zastoupení pouze v případě Branislava, protože Essien nestihl doléčit zranění a Ballack se v posledním zápase sezóny, ve finále FA Cupu, zranil. 

Srbsko je jako samostatná země na MS poprvé. Ivanovič bude na Světovém šampionátu také debutovat. „Srbsko bude na MS poprvé a já také. Jsem velmi šťastný a hrdý nato, že mohu v Africe reprezentovat. Zastupovat zemi na MS je snem každého hráče,“ zakončil.

15:46:03 - 02.06.10 - Haman - Reprezentace - 3160x