Terry: „Můžeme vyhrát světový pohár“

Obránce Chelsea John Terry je přesvědčen, že Anglie může na letošních MS v Jihoafrické republice zvítězit. Tým však musí zůstat fit a udržet si dobrou formu.
Anglie včera vyhrála nad Japonskem 2:1, všechny tři góly ale střelili Japonci. Anglie tedy nedokázala dát v zápase ani jeden gól, vyhrála jen díky vlastním gólům soupeře. Pro manažera Capella je to před letním šampionátem menší varování, že je třeba něco zlepšit. V úterý bude muset Ital předložit seznam 25. hráčů, kteří pojedou do Afriky. Co je však znepokojující, Rooney a Gerrard jsou zranění. Není jisté, co s nimi bude na šampionátu. 

Bývalý kapitán Albionu John Terry upozorňuje právě na zranění. „Pokud se udržíme fit a budeme mít trochu štěstí, máme stejnou šanci jako ostatní. Pokud jste viděli poslední zápasy, musíme se zlepšit, ale co je důležité, musíme zůstat fit. Mám pocit, a také náš manažer, že je třeba zapracovat na pár věcech. Před odletem do Afriky se musíme plně připravit,“ řekl John. 

Terry reagoval i na včerejší zápas s Japonskem. „Způsob, jakým jsme včera hráli v prvním poločase nebyl nejlepší a tempo hry bylo z naší strany dost pomalé. V druhé polovině zápasu to bylo už mnohem lepší,“ pokračoval. 

Ve druhém poločase se do hry dostal i Joe Cole. Dá se říci, že hru oživil, jak to dělal v Chelsea na konci uplynulé sezóny. „Ke konci sezóny byl Joe v dresu Chelsea skvělý. Stejně rád jsem ho včera přivítal ve druhém poločase na hřišti. Dokáže skvěle potáhnout míč a připravit útočníkovi šanci na gól. Uvidíme, jestli do Afriky skutečně pojede,“ zakončil Terry.

13:14:37 - 31.05.10 - Haman - Mužstvo - 2748x