Melchiot varuje Chelsea

Bývalý hráč Chelsea Mario Melchiot Blues varoval, že poslední zápas sezóny nebudou mít na Stamford Bridge vůbec lehký. Melchiot momentálně hraje ve Wiganu, proti kterému budeme hrát rozhodující zápas o titul.
Potřebujeme vyhrát nad Wiganem, potřebujeme získat tři body a titul je náš. Přichází okamžik pravdy a také rozhodnutí o osudu mnoha hráčů. Dokážeme ustát ten tlak, to napětí, snahu Wiganu a nervy na uzdě? 

Bývalý hráč Chelsea Mario Melchiot ale svému ex-klubu nic nedaruje. Spolu se spoluhráči je odhodlán na Stamford Bridge uhrát co nejlepší výsledek. „Ve středu nebo na začátku sezóny by se nás Chelsea neobávala, no nevěřím, že nyní nemají strach. Určitě se bojí, že zkazily poslední zápas sezóny a ztratí titul. Věřím, že to bude velký boj a my jsme odhodláni jít do toho naplno, chceme na Stamford Bridge vyhrát. Premier League je v této sezóně velmi vzrušující. Každý může porazit každého,“ začal Melchiot. 

Melchiot je přesvědčen, že Wigan bude v Londýně silný. Sestup jim již nehrozí, nejsou pod tlakem. „Teď je to pro nás jiný pocit. Poslední měsíc jsme byli v neklidu, no teď už nám sestup nehrozí, nejsme pod tlakem. Bylo to těžké období a hodně jsme se v této sezóně naučili. Nehrajeme už prakticky o nic, no jen tak Chelsea titul nenecháme. Pokud ho chce, bude si ho muset vybojovat,“ řekl Mario.

15:29:05 - 06.05.10 - Haman - Mužstvo - 2752x