Lamps: „Terry si nezaslouží kritiku“

Frank Lampard rázně tvrdí, že kritika, jejíž podléhal v poslední době John Terry byla nezasloužená, neoprávněná. Bývalý kapitán Anglie prý oplývá obecně skvělou formou.
John nebude na tuto sezónu vzpomínat v nejlepším. Sice máme stále šanci vyhrát dvě trofeje, jeho výkony v této sezóně zastínil i poškodil jeho soukromý život. K aféře s manželkou Wayneho Bridgea jistě netřeba hodně mluvit. Jakmile to zjistili noviny, začalo se o tom neustále psát a třeba říci, že forma bývalého kapitána anglické reprezentace šla dolů. 

I přes tyto problémy se však Chelsea momentálně nachází v dobré situace, když ji od zisku dvou trofejí dělí už jen tři výhry. Frank Lampard si myslí, že nebýt našeho kapitána, v takové dobré situaci bychom nebyli. „Rád bych tuto příležitost využil k tomu, že stojím za Johnem Terrym. Kromě zápasu se Stoke odehrál v této sezoně všechny zápasy v Premier League a díky tomu jsme teď na první příčce. Jeho obecná forma byla skvělá. Je to jeden z důvodů, proč jsme nahoru. V porovnání s jakýmikoliv obránci je s hrou na míle výše a i proto každoročně získává ocenění ať už od FIFA nebo UEFA. Všichni víme, že je skvělým hráčem, ale pouze v Chelsea můžete poznat jeho pravou hodnotu,“ řekl Lamps na adresu svého kapitána.

11:00:31 - 28.04.10 - Haman - Mužstvo - 2902x