Kalou: „Ještě nejsme šampióni“

Salomon Kalou během celé sezóny příliš do zápasů nenastoupil a nyní, když se už blíží konec, se Afričan neskutečně rozběhl. Ve včerejším zápase dal proti Stoke hattrick.
Nebyl to však jen skvělý výkon Kaloua, všichni hráli výborně. Sice podal stále mladý útočník super výkon, týmové vítězství je u něj na prvním místě. „Znamená to pro mě hodně. Je to však důležitý moment pro všechny, musíme se zaměřit pouze na další zápasy a na nic jiného nemyslet. 7:0 proti Stoke je velmi dobrý výsledek a co je nejdůležitější, jsme zpět na vrcholu tabulky Premier League,“ říká útočník Pobřeží Slonoviny. 

Hlavně vzhledem k výhře United bylo naše vítězství o to důležitější, protože nás vrátilo zpět na první místo. Mezi prvním a druhým čili Chelsea respektive Manchesterem United je rozdíl pouze jeden bod. „Jsou to ještě dva zápasy, které musíme vyhrát. Vše máme ve svých rukách a musíme ještě tvrdě pracovat, pokud chceme být mistři. Musíme jít dál, víme, že Manchester je těsně za námi, proto se musíme udržet na vítězné vlně,“ pokračoval. 

Je tu ještě šance, že o titulu rozhodne skóre, které máme momentálně mnohem lepší, než United. „Vítězství 7:0 na domácím stadionu je opravdu velmi důležité. Ukazujeme, že chceme být mistři. Také víme, že o titulu může rozhodnout skóre, které máme nyní lepší. Právě vítězství proti Stoke by mohlo být rozhodující,“ zakončil.

16:19:06 - 26.04.10 - Haman - Mužstvo - 2559x