Chystá se v Chelsea hráčská revoluce?

 

Roman Abramovič údajně poskytne Chelsea na letní přestupy částku okolo 100 milionů liber. Ruský miliardář to oznámil trenéru Chelsea Carlu Ancelottimu.

 

Ancelotti se s Abramovičem setkal včera v tréninkovém centru Cobham, ruský vlastník Chelsea mu oznámil, že mu bude v létě poskytnuta velká suma na nákup nových hráčů. A zároveň, že s ním na lavičce Blues nadále počítá.

Z celkové poskytnuté částky 100 milionů liber by mělo být hned 50 milionů na nákup Fernanda Torrese z konkurenčního Liverpoolu.

Dalšími hráči na Ancelottiho wantlistu jsou údajně Sergio Agüero z Atletica Madrid, Bastian Schweinsteiger z mnichovského Bayernu, Brazilec Maicon a také nějaký spolehlivý gólman, který by měl krýt záda Petru Čechovi v případě zranění. V souvisloti s tímto postem se nejčastěji zmiňuje gólman madridského Atletica Sergio Asenjo.

Z Chelsea by měla také početná skupina hráčů odejít. Už delší dobu se spekuluje o odchodu Joa Colea, v ohrožení má být také Nicholas Anelka, s kterým se vedení kvůli přehnaným platovým požadavkům Francouze nemůže domluvit na nové smlouvě.

Nové angažmá si můžou hledat taky Hilário, Deco, Paulo Ferreira či Juliano Belletti.

Ancelottimu bylo také doporučeno, aby přivedl do Chelsea nějaké mladé talentované hráče. V souvisloti s Chelsea se často skloňuje jméno Romalu Lukaku.

 


09:28:56 - 19.03.10 - Vassiczek - Mužstvo - 3800x