David Luiz do Chelsea?


Chelsea se údajně zajímá o obránce ve službách Benfiky Lisabon Davida Luize.
O dvaadvacetiletého stopera ve službách lisabonské Benfiky má údajně zájem také Real Madrid či Manchester United. Podle zákulisních informací však největší zájem projevuje právě Chelsea.

Ta je prý ochotna za hráče nabídnout až 30 milionů eur. A to i přesto, že s ním Benfika prodloužila smlouvu až do roku 2015. Výkupní klauzule tohoto hráče je stanovena na 50 milionů eur, podle Daily Mirror by se však přestupní částka za hráče mohla pohybovat už kolem 10 milionů eur.

Chelsea chce údajně posílit obranné řady, Carvalho už pomalu stárne, Ivanovič si musí při zranění Josého Bosingwy plnit povinnosti na pravém beku,  Alex je v jednom kuse zraněný a Terry na to sám stačit nebude.

David Luiz Moreira Marinho, jak zní jeho celé jméno, je, jak se na Brazilce patří, velmi technicky zdatný, a jelikož je mu teprve 22 let, může se pořád zlepšovat.

Luiz přišel do Benfiky před třemi lety z brazilského
Esporte Clube Vitória. Velmi rychle se prosadil a začal pravidelně nastupovat v základní sestavě svého celku. V letošní sezoně odehrál již 33 zápasů, ve kterých vstřelil tři branky.

Nechme se překvapit, kam povedou další kroky tohoto mladého obránce.

21:55:22 - 04.03.10 - Vassiczek - Mužstvo - 4448x