Tipuj a vyhraj originální dres Chelsea od www.benesport.cz

Info
Tipuje se přesný výsledek a všechny zápasy Premier League. Maximálně můžete získat 4 body. Pokud tip nevložíte dříve než 15. minut před začátkem utkání, tak už nemůžete získat body. Důležité také je, vybrat si český jazyk. Doufáme, že se pojede v duchu fer play a zapojí se co nejvíce lidí. A ten nejlepší tipující dostane originální dres Chelsea FC!

Důležité upozornění:
Pokud se chcete zapojit do tipovačky, musíte se zaregistrovat zde na Chelseafc.cz a pak pod stejnym nickem a Emailem i na stránce tipovačky!
Pokud tak neučiníte, tak se vaše body nebudou započítávát do souteže a tím pádem nebudete hrát o ceny!

Hlavní cena:
Originální dres Chelsea FC

Vyhodnocení:
Po ukončení každé etapy, která bude trvat cca dva měsíce bude zveřejněno vyhodnocení a bude se udělovat cena.

Etapy:
1. etapa :
01. - 10. kolo ( od 14. srpna do 1. listopadu )
2. etapa : 11. - 20. kolo ( od 6. listopadu do 28. prosince )
3. etapa : 21. - 28. kolo ( od 1. ledna do 26. února )
4. etapa : 29. - 38. kolo ( od 5. března do 22. května )

Registrace a tipování:
Po najetí na web tipovačky v tabulce vyberete Premier League 2010/11Poté v menu vyberte záložku Tipovací soutěž. Zaregistrujte se pod stejným nickem jako na webu chelseafc.cz. Po vyplnění registračního formuláře vám vyskočí hláška, že jste se úspěšně registrovali. Zde stačí kliknout na " Teď se musíš přihlásit" a jste opět na úvodní stránce tipovačky. Zde se již stačí jen přihlásit pod údaji, které jste zadali při registraci. Po příhlášení vyberte v oddílu Soutěže k tipování opět Premier League 2010/11 a můžete začít. Zobrazí se vám formulář pro aktuální kolo. Po vyplnění výsledků můžete k jednomu zápasu v kole přiřadit žolíka, který vám zdvojnásobí získaný počet bodů z danného zápasu. Po odehrání kola se vám zde ukáže právý výsledek a počet vašich získaných bodů. Přesný systém udělování bodů najdete níže. Jak jste na tom oproti ostatním tipujícím zjistíte pod záložkou Zhodnocení.

Bodování:
Správný výsledek - 4 body
Jen správná tendence (1-0-2) a rozdíl branek - 3 body
Jen správná tendence (1-0-2) - 2 body
Jen správný počet dosažených branek - 1 bod
Bonus za správný remízový tip - 1 bod
Jeden žolík na jedno hrací kolo

Zapojit se můžete ZDE!

Vstup do tipovačky ZDE! Přímý odkaz na přihlášení.

 


 

Vážení čtenáři,

rádi bychom Vám představili sponzora tipovací soutěže a to portál s nabídkou sportovního zboží značky adidas www.benesport.cz.
Každému výherci této soutěže věnuje originální dres Chelsea FC, který si i vy ostatní můžete na tomto webu zakoupit za akční cenu upravenou právě pro Vás.
Web samozřejmě disponuje širokým sortimentem, tak neváhejte, navštivte nás a nakupujte prostřednictvím e-shopu.
V řadě z Vás je předpokládám i spousta aktivních fotbalistů hrající v různých oddílech v ČR a SK pro které náš projekt má další výhody v rámci teamsportové spolupráce.
Program Teamsport je cíleně zaměřen na podporu teamových sportů v rámci všech profesionálních nebo amatérských soutěží na území ČR a SK. Prostřednictvím zkušených obchodních manažerů chceme aktivně přispívat k zvýšení úrovně sportu v ČR a SK.

Nabídka Teamsport:

V případě jakýkoliv dotazů volejte teamsportového managera:

David Holly
+420 775 152 653
david.holly@inremagroup.com


20:25:00 - 05.02.10 - Kopr - Mužstvo - 16035x