Hodnocení hráčů

Chelsea remizovala s Evertonem 3:3. My vám přinášíme hodnocení po tomto zápase.

 

 

 

Čech 4.5 - Smolař celého zápasu a také nejhorší hráč celého zápasu. Nešla na něho ani jedna pořádná střela a dostal 3 góly. První gól si nešťastně srazil do brány. Druhý gól dostal, když Yakubi střílel metr před bránou. A u třetího se nedohodl se spoluhráčem a měl za zády další míč. 

Ivanovič 7 - Odehrál dobré utkání. Chodil si pro míč, centroval. V zápase neudělal výraznou chybu.

Carvalho 8.5 - Jeden z nejlepších hráčů na trávníku. Vybojoval míč u prvního gólu a celkově podal velice dobrý výkon. Škoda, že se zrovna od něj odrazil míč u druhého gólu Evertonu.

Terry 5.5 - Neoslnil. Zranil hráče a chybou daroval v "50. minutě" prvního poločasu branku Evertonu. Dnes nepodal tak dobrý výkon jako je jeho zvykem.

A. Cole 7 - Dnes ho nebylo moc vidět, jak třeba při zápase s Arsenalem. Ale snažil se, bojoval a může být se svým výkonem spokojen.

Mikel 5 - Za celé utkání neudělal vůbec nic. Ani jeden dobrý centr, když se pokusil vystřelit, míč šel hodně nad bránu Howarda. Nepostupoval do předu jako Essien, přihrával hodně do zadu nebo do boku. Už delší dobu nemá svůj den.

Ballack 6 - Dnes také nic moc. Za zmýnku stojí snad jen nepovedený střelecký pokus v nastaveném čase. Neodehrál dobré utkání.

Lampard 7 - Lampard dnes také moc neoslnil. Kromě přihrávky na první gól toho moc nevymyslel. Lampard hledá dále svou skvělou formu.

J. Cole 8.5 - Joe Cole dnes odehrál velice dobré utkání. Bojoval o míč, běhal dnes velice dobrý výkon. Za zmýnku stují také velice krásná přihrávka přes půl hřiště na Drogbu, který byl bohužel faulován. V 76. minutě byl nepochopitelně vystřídán.

Drogba 8.5 - Asi nejlepší hráč zápasu. Vstřelil dvě branky a celkově se znažil. Chybička se ale vloudila. Byl to právě on kdo zavinil 3 gól Evertonu, když se nedohodl s Čechem. Škoda té chyby, jinak by byl určitě nejlepší hráč zápasu.

Anelka 9 - Podle mě nejlepší hráč zápasu. Vstřelil branku ale také hodně rozehrával, centroval velice se snažil. Myslím si, že si zaslouží ocenění pro nejlepšího hráče zápasu.

Belletti - nehodnocen..
Malouda - Škoda, že přišel na trávník až v 75. minutě. Snažil se.
Borini - nehodnocen..


18:36:17 - 12.12.09 - Kopr - Chelseafc.cz - 3347x