Ancelotti obdivuje Balotelliho

Carlo Ancelotti přiznal, že je velkým obdivovatelem útočníka Interu Milán, Maria Balotelliho. Manažer 'Blues' dále doufá, že hvězdička Interu ze sebe vydá vše a nebude plýtvat svým talentem.
Mladičká hvězda italského celku byla poslední dobou součástí rozsáhlých debat. Bývalý kouč Chelsea, José Mourinho naposledy Balotelliho vyřadil z kádru za porušování disciplíny. Díky těmto událostem se mluvilo o jeho možném odchodu z klubu v nadcházejícím přestupovém období.Jeden z gigantů Premier League, Arsenal, už připravoval nabídku, aby mohl nahradit dlouhodobě zraněného Robina van Persieho, ovšem nejenom Arsenal. I mnoho jiných klubu už se připravovalo na šanci získat tohoto talentovaného teenagera.

Nejblíže k získání Balotelliho má zřejmě Chelsea, neboť Ancelotti prozradil, že nemá problém pracovat s mladými hráči a Balotellimu by poskytl tolik prostoru, kolik by jen potřeboval, aby se stal útočníkem světového kalibru. "Chtěl bych hráče jakým je Balotelli," odhalil manažer Chelsea deníku La Stampa. "Mám ho rád. Určitě by dostával prostor. Ale nevím jak těžké je ho zvládnout. Pokud opravdu trpí nedostatkem disciplíny, udělal Mourinho správně. Já jen doufám, že nechce marnit svým talentem."

16:06:40 - 03.12.09 - M0rb1D4S - Chelseafc.cz - 2941x