Lampard se zastal Ferdinanda

Lampard
V sobotním zápase mezi Ukrajinou a Anglickým národním týmem vyprodukoval Rio Ferdinand chybu, kterou za něj musel hasit až brankář Robert Green, který byl za svůj zákrok následovně odměněn červeným kartonkem.
Stoper Manchesteru United nechal poklidně vypadající míč projít za sebe, avšak než se stačil vzpamatovat, k míči spěchal Artern Milevskiy, který, nebýt Greenova zákroku, nejspíše skóroval. Penaltu sice neproměnil Shevchenko, ale o chvíli později se už míč třepotal v síti Davida Jamese, to když střelu Serhiy Nazarenka nešťastně tečoval Ashley Cole.

Ale záložník Chelsea si myslí, že po boku Johna Terryho, srdce Anglické obrany, se vysoký obránce dostane do své nejlepší formy. "Riova sehranost s Johnem v posledních čtyřech až pěti letech z nich dělá jednu z nejlepších stoperských dvojic světa," nechal se slyšet Lampard. "Neříkám to jen proto, že jsem Angličan, myslím si, že ať se zeptáte kohokoli v Evropě o těchto dvou, odpoví vám stejně."

"Všichni v týmu za ním stojí. Rio je fantastický hráč. Vždy když hrajete velké zápasy, potřebujete i velké hráče a tím Rio bezpochyby je!"
Završil krátký rozhovor středopolař Anglie a Chelsea.

16:31:49 - 12.10.09 - M0rb1D4S - Mužstvo - 2465x