Hráči Chelsea v reprezentacích

Včera se odehrála Evropská i část Africké kvalifikace o postup na Mistrovství světa v Jihoafrické republice. Pojďme se tedy podívat, jak si naši hráči vedli.
Hráči Anglie nastoupili ke svému zápasu na Ukrajině, kde se postavili tamnějšímu národnímu týmu. Už ve 14. minutě dostal brankář Robert Green červenou kartu a kopala se penalta, kterou však bývalý hráč Chelsea Andryi Shevchenko neproměnil. Ve 29. minutě už Anglie dostala gol a to po střele Nazarenka, kterou nešikovně tečoval Ashley Cole. Zápas také zkončil tímto výsledkem. John Terry nastoupil jako kapitán a Frank Lampard byl tahounem ve středu pole. Všichni hráči Chelsea odehráli plných 90 minut.

Za Portugalsko nastoupili také tři hráči Chelsea. Konkrétně Bosingwa, Carvalho, Deco. Všichni tři odehráli 90 minut a podíleli se na vítězství svého národního týmu nad Maďarskem 3:0.Paulo Ferreira zůstal celý zápas na lavičce náhradníků.

Další z hráčů Chelsea, Anelka a Malouda se svým národním týmem hráli proti slabým Faerským ostrovům. Zatímco Anelka se dostal do základní sestavy, Malouda nastoupil v 62. minutě za stavu 3:0 pro Francii. Anelka přispěl ke zničení soupeře jedním golem. To když se prosadil v 86. minutě a zvyšoval na 4:0. Zápas nakonec zkončil 5:0.

V utkání mezi Českou republikou a Polskem se mezi třemi tyčemi blýskl Petr Čech, jenž svými pohotovými zákroky udržel čisté konto a Česká republika se tak radovala z výhry nad Polskem 2:0.


K zápasu Rusko - Německo proti sobě nastoupili dva spoluhráči. Na straně Ruska se v základní sestavě objevil Yuri Zhirkov a za Německo nastoupil jako kapitán Michael Ballack jako kapitán. Oba dva odehráli celých 90 minut a z vítězství se nakonec radoval Ballack.

Za Srbsko si v základní sestavě zahrál Bronislav Ivanović a podílel se na vysoké výhře své reprezentace nad Rumunskem 5:0.

Na Africkém kontinentě si z hráčů Chelsea zahrál jednom Didier Drogba, který dokázal skórovat proti týmu Malawi a tak zajistil postup na Mistrovství světa svému Pobřeží slonoviny.

09:05:02 - 11.10.09 - M0rb1D4S - Reprezentace - 4129x