De Rossi v hledáčku Chelsea


Jak už všichni víme, Chelsea má podle současného rozhodnutí zákaz nakupovat hráče až do roku 2011. Vedení tak hledá i navzdory zákazu hráče, kteří by posílili současný kádr. Jedním takovýh hráčem by měl být Daniele De Rossi.
Podle The Daily Mail se o italského reprezentanta zajímá sám Ancelotti. AS Řím opustil dlouholetý trenér Luciano Spalletti a podle některých zpráv si tak De Rossi svou budoucnost pečlivě rozmýšlí. Kromě toho, AS Řím má pravděpodobně i problémy co se týče finanční stránky, proto pro něj určitě nebude jedoduché bojovat o jakoukoliv trofej.

O De Rossiho jevilo toto léto zájem plno klubů, kromě Chelsea například španělský gigant Real Madrid. Italské AS ale prý odmítlo vysoké nabídky za tohoto hráče, aby ho v klubu udrželo. 

Rossiho kontrakt končí až v roce 2012, což je rok poté, co Chelsea již bude moci nakupovat znovu hráče. Vedení ale doufá, že jejich trest bude snížen a hráče se tak podaří na Stamford Bridge přivést co nejdříve. Nicméně, římský odchovanec vždycky sliboval věrnost klubu, ze svého rodného města. Co si o tom myslíte vy?

17:31:54 - 18.09.09 - Mickee - Mužstvo - 2577x