Kdo bude letos nejlepší střelec v Premiere League?


Premiere League nám už začala a letos to bude opravdu zajímavý boj. Arsenal ukázal, že se s ním musí i nadále počítat, Chelsea a Tottenham jsou zatím stoprocentní, Liverpool a United určitě budou bojovat a mezi ty nejlepší se začíná tlačit i Manchester City. + Anketa
Nyní se ale nebudeme bavit o týmech, ale o hráčích. Znovu jako minulý rok to bude také zajímavý boj o nejlepšího střelce ligy. Minulý rok se toto ocenění podařilo ukořistit našemu útočníkovi Anelkovi, který o to až do posledního zápasu bojoval s Cristianem Ronaldem. Ten ovšem nyní hájí barvy Realu Madrid. 

Letos to ale nebude jen o dvou hráčích. Letos to bude velmi vyrovnaný boj. Vždyť se podívejte na současnou tabulku střelců. Rooney, který po odchodu Ronalda má více prostoru, bude určitě v Manchesteru střílet hodně gólů. Dále Defoe, který má též skvělou bilanci - čtyři góly na čtyři zápasy.

Za nima je v tabulce Adebayor, který si svou novou roli v Manchesteru City opravdu užívá, Drogba, který se po odchodu Scolariho probudil a začal opět střílet góly. S Anelkou se určitě budou tuto sezónu ve střílení gólů předhánět. No a z L'poolu tu máme španělského kanonýra Torrese. Ten zde podepsal novou smlouvu a se svýma spoluhráčema opět bude chtít zaútočit na nejvyšší příčky. 

Jak už jsem říkal. Letos to bude opravdu velmi zajímavé, a to jsem uvedl pouze pár útočníků. Musíme počítat i s takovýma jako je V. Persie, Tevéz, Agbonlahor, nebo skvělý Darren Bent. Máme se opravdu na co těšit.

Kdo podle Vás letos získá ocenění nejlepšího střelce?













-- výsledky hlasování --

12:47:42 - 05.09.09 - Mickee - Chelseafc.cz - 4930x