Lampard: Jenom Messi dokáže nahradit Ronalda

Podle Lamparda Manchesteru bude znatelně chybět Cristiano Ronaldo, který letos zamířil do Realu Madrid. Jediný kdo by ho prý dokázal nahradit je Lionel Messi z hvězdné Barcelony.
Manchester letos utrpěl velikou ztrátu v podobě odchodu Cristiana Ronalda. Jako náhradu za něj Sir Alex Ferguson pořídil Antonia Valenciu a Michaela Owena. Otázkou je, zda se Rudí ďáblové bez Ronalda obejdou, protože zatím to moc nevypadá. Ve dvou hrách v Premiere League zatím jednou vyhráli 1:0 a jednou prohráli. Oba zápasy ale byly s nováčkama ligy - s Birminghamem a Burnley.

,,Nikdo ho nenahradí, s vyjímkou Messiho - to je pravděpodobně jediný hráč, který by to dokázal udělat,'' má v této záležitosti jasno Lampard. ,,Ronaldo dává neuvěřitelné množství gólů, vzpomeňte si, kolikrát jste se podívali na televizi, Ronaldo skóroval a Manchester vyhrál 1:0, nebo 2:0. Je velmi obtížné ho nahradit.

,,Říkal to sám Ferguson a já si nemyslím, že se ho bude snažit nahradit. Bude se snažit udělat tým co nejsilnější, nic jiného jim totiž nezbývá. To je pravděpodobně pro nás jedno veliké plus - neztratili jsme totiž veliké hráče.

Lampard také uvádí, že v Premiere League už dnes nenarazíte na lehký zápas. Každý se pere do poslední vteřiny. ,,Liga je letos více konkurenceschopnější. Zdá se, že týmy nalezly způsob, jak je hůře porazit. Podívejte se třeba na Hull na našem stadioně - byli odvážní a silní a to je jejich cesta za záchranou. Tyto zápasy jsou dnes velmi těžké, pravděpodobně více, než před několika lety zpátky.''

13:18:51 - 21.08.09 - Mickee - Mužstvo - 1973x