Tipovačka na chelseafc.cz

Již před několika měsíci jsme čtenáře našich stránek informovali o novince, kterou chystáme. Tou novinkou byla tipovačka na našem portálu a v celém článku se dozvíte, jak pokračujeme.
Mohlo by se zdát, že na tipovačku jsme zanevřeli a soustředili jsme se na vše jiné. Nicméně není tomu tak. Protože jsou ale práce na doplnění informací do podstránek nového designu náročné, přesunuli jsme tipovačku na seznamu priorit na druhé místo. Věřtě však, že co nejdříve se doslova vrhneme na tipovačku a budeme se snažit, aby byla co nejlepší. 

Ochutnávka

Zajisté netrpělivě čekáte na základní informace o naší připravované tipovačce. Pojďme se tedy podívat na to nejpodstatnější.

-> Registrace uživatele

Jestli-že se budete chtít zapojit do naší tipovačky, budete se muset na stránce tipovačky nově registrovat. A to z důvodu, že tipovačka poběží na jiném systému, než samotné stránky.

->Bodování tipovačky

Tipovat budete všechny zápasy Premier League, a to po dávkách. Nebudete moci třeba tipovat 1. a 2.kolo, nýbrž pouze 1.kolo, po odehrání 1.kola se objeví kolo druhé. Za přesný odhad skóre zápasu si na své konto připíšete 3 body, za odhadnutí výsledku (ne skóre) zápasu pak obdržíte 1 bod.

Budeme rádi za každý Váš názor, který napíšete do komentářů pod článkem.


19:51:20 - 15.08.09 - Kabi26 - Chelseafc.cz - 2107x