Chelsea připravena zvýšit Terrymu plat!


Vedení Blues je připraveno udělat z Johna Terryho nejlépe placeného fotbalistu na Stamford Bridge, aby zahnali chutě na plat od Manchesteru City.  
Náš kapitán se brzy setká s Carlem Ancelottim, který se vrátí z letní dovolenky, a budou jednat o Terryho budoucnosti.

 Náš nový boss by chtěl promluvit se všemi, od vedení až po posledního hráče, aby definitivně uzavřel otázku týkající se odchodu naší modly.

 

Terryho plat by měl narůst asi tak o 25 000 liber týdně, čímž by si přišel na 7,7 milionu liber ročně. City za něj nabízela 30 milionů liber, což je za hráče, kterému na záda dýchá 30 let slušná suma, ale John je pro nás něco víc než jen hráč, je to symbol oddanosti, proto si nikdo jeho odchod nepřeje.

 

Bruce Buck prohlásil: „Kdybych dovolil, aby John Terry odešel, nemohl bych být dále fanouškem Chelsea. To se nikdy nesmí stát. John Terry je synonymum pro Chelsea, Chelsea je synonymum pro Johna Terryho.  Je zde už sakra dlouho, je to náš kapitán, je to kapitán Anglického národního týmu, on je pilířem našeho týmu a nikam neodchází.“

 

Tato slova pro mě osobně něco znamenají a myslím, že John zůstane. Je v nejlepších letech a jeho srdce tluče pro Chelsea, právě s naším nejoblíbenějším klubem chce vyhrávat trofeje…


09:31:35 - 09.07.09 - vlastikmaggot - Chelseafc.cz - 2490x