Novinky z Anglie


Opět Vám přináším pár horkých novinek z nejlepší ligy světa.
První posilou rudých ďáblů se stává ekvádorský záložník Luis Antonio Valencia
který do týmu United přišel dnes  za zhruba 16 miliónů liber a podepsal 4letou smlouvu.

"Antonia sledujeme již delší dobu. Jsem si jistý že jeho rychlost a technika budou pro náš tým významným přínosem." komentoval novou posilu trenér Ferguson.

"Angažmá ve Wiganu jsem si užil, ale jsem ohromen příležitostí zahrát si o ty nejvyšší posty."
"Hrát před 76 000 diváky vedle hráčů jako Giggs, Rooney nebo třeba Ferdinand bude ůžasná zkušenost. Už se nemůžu dočkat."
řekl ekvádorský reprezentant.

Eidur Gudjohnsen chce opět hrát Anglickou ligu, po třech letech strávených v Barceloně prozradil že chce zpět na ostrovy. Letos sice zvítězil s Barcelonou v Lize Mistrů, ale moc často se na hřiště nedostávál a proto se jej klub chce zbavit a také sám hráč řekl že chce v létě odejít.
Zájem prý mají West Ham, Aston Villa Portshmout.

Kamerunský střelec Samuel Eto´o se chystá odmítnout nabídku Manchesteru City a hodlá zůstat věrný Barceloně. Přijde tak o šanci stát se nejlépe placeným hráčem světa. Podle hráčova agenta, nabídne vedení Barcy Samuelovi 2letý kontrakt.

Další posilou Blackburnu se stal 20letý francouzský záložník Steven N´Zonzi. Hráč který je už nyní označován za nového Patricka Vieiru, zaplatilo vedení Rovers 400 000 liber. 191 centimetrů vysoký středopolař podepsal kontrakt na 4 roky.

00:19:32 - 01.07.09 - blazja - Mužstvo - 2693x