Novinky ze světa


Chelsea se v posledních dnech hodně zajímala o hráče Portsmouthu - o Glena Johnsona. Podle posledních informací ale tento obránce bude příští rok hájit barvy Liverpoolu. Další zajímavou zprávou je, že se italský AS Řím zajímá vedle Shevchenka i o Drogbu.


Glen Johnson míří do Liverpoolu

Liverpool nakonec vyhrál souboj s Chelsea o anglického pravého obránce Glena Johnsona. Ten dnes prý souhlasil se svým přestupem na Anfield Road. Porthsmouth by za něj měl dostat přibližně 17,5 milionu liber. Tuto dohodu dokonce potvrdil Liverpool na svých internetových stránkách a přestup je tak již hotová věc.

Glen Johnson v Chelsea již strávil 4 roky, než v roce 2006 odešel do Portsmouthu. Nyní se tedy Johnson rozhodl pro Liverpool a Jose Bosingwa se tak o své místo v základní sestavě bát nemusí.

''Nové'' AS Řím chce Drogbu, nebo Adebayora

AS Řím čeká pravděpodobně v blízké době změna majitele. Pokud se celá tato záležitost dotáhne do konce, italský celek hodlá svůj tým posílit, a to havně v útoku. Švýcarská společnost, která by měla klub odkoupit, se chce hlavně zaměřit na někoho z dvojice Drogba - Adebayor. Jako další možnost se nabízí například Klaas-Jan Huntelaar a Gonzalo Higuain z Realu Madrid, nebo další hráč Chelsea Andrey Shevchenko.

Byl by to tak vedle Marseille další vážný zájemce o Drogbovy služby. Uvidíme tedy, jestli Drogba dodrží své sliby a i nadále bude hájit barvy Chelsea.

22:03:07 - 22.06.09 - Mickee - Přestupy - 2074x