Zola: Chelsea s Ancelottim vyzve Manchester


Bývalý hráč Chelsea a současný manažer West Hamu Gianfranco Zola cítí, že Ancelotti přinese do Chelsea úspěch a sesadí Manchester United z trůnu v Premiere League.


Současný manažer Hammers Gianfranco Zola věří, že jmenování Carla Ancelottiho do funkce manažera Chelsea znamená pro Manchester United obrovskou výzvu. United se poslední tři roky drží na vrcholu v Premiere League, ovšem Zola si myslí, že je Chelsea nyní schopna ho z tohoto pomyslného trůnu sesadit.

,,Pro Carla je to příležitost začít znovu,'' začal Zola pro Daily Star Sunday. ,,Bude mít ohromnou motivaci a se svými dovednostvi si v Cheelsea může vést dobře, velmi dobře. Může prolomit dominaci Manchesteru, čímž dělá Premiere League ještě více úchvatnou.''

Ancelotti byl již spojován s řadou hráčů z jeho bývalého klubu. Například Gennaro Gattuso, Andrea Pirlo a Alexandre Pato - všichni již byli spojováni s přesunem na Stamford Bridge. Mimo AC Milán to například také byl David Villa z Valencie, Sergio Aguero z Atletica Madrid, Philippe Mexes z AS Řím, nebo Glen Johnson z Portsmouthu.

15:59:35 - 21.06.09 - Mickee - Mužstvo - 1764x