Nizozemská kolonie na prodej!


Real Madrid pokračuje v projektu Galacticos a potřebuje na další nákupy peníze. Hráči jsou v ohrožení.  Mnoho hráčů současného kádru Bílého baletu je na prodej a Peréz se ze všech sil už takhle nabitý kádr nabít větším kalibrem v podobě současných fotbalových superhvězd.

 

Ale abychom to zrekapitulovali. Do Madridu přišel Kaká za 65 milionů EUR, Ronaldův přestup je na spadnutí. 94 milionů EUR a účet na útraty se začíná nepříjemně zužovat… Z půjčených peněž toho moc na útraty nezbylo a staronový prezident se rozhodl další přestupy podpořit prodejem několika, ne tedy zrovna mála hráčů.

 

Tento výpis takzvaně nežádoucích playmakerů byl sepsán ohodnocen a odfaxován majetným klubům Premier league. Zejména jde o eskadru Nizozemců v čele s exchráčem z Chelsea Arjenem Robbenem, dále Royston Drenthe, Ruud van Nistelrooy, Wesley Sneijder, Rafael van der Vaart. V ohrožení je i Javier Saviola, Gonzalo Higuaín a Gabriel Heinze. Prezident klubu si z prodeje těchto hráčů slibuje bezmála 100 milionů EUR, ale Real za ně v minulosti vysázel něco okolo 160 milionů. Skoro nic tedy nebrání uskutečnit Realu další megatransfery.

 

Arjen Robben je opět spojován s Chelsea a nutno přiznat, že tento hráč hraje, když teda není zraněn skvěle, ale na druhou stranu, když je zraněn, tak je to většinou na dlouho… Vše je zatím ve hvězdách a těžko říci, že to není v penězích, záleží jen na tom, kdo vysolí víc…

 

Ribéry, Villa, Ibrahimovic mají své hodnoty a Real je připraven udělat cokoli pro to, aby je na svůj stadion přivedl.


21:01:56 - 17.06.09 - vlastikmaggot - Mužstvo - 3080x