Pirlo o Chelsea


Andrea Pirlo nevyloučil, že by se opět mohl setkat v jednom týmu s Carlem Ancelottim. O přestupech bývalých svěřenců tohoto trenéra do Chelsea se mluví jako na běžícím pásu. Pirlo ale tyto informace nepopřel.

Chelsea byla médii zmiňována jakožto zájemce o Kaká, který nakonec přestoupil do Realu Madrid. Londýnský klub nepochodil ani s přáním získat mladého Brazilce Pata, který podle generální manažera AC Milán Adriana Gallianiho v AC Milán každopádně zůstane. Je možné, že třetím v řadě se tak stane právě Andrea Pirlo. 

Pirlo je momentálně s reprezentací na Konfederačním poháru v Jihoafrické republice, otázkám novinářů ohledně své klubové budoucnosti se ale nevyhnul ani tam. A nové angažmá na Britských ostrovech překvapivě nezavrhl. "Já v Chelsea? Možná ne teď, ale uvidíme," ponechal situaci otevřenou. 

Třicetiletý záložník se vyjádřil také k přestupu léta, který má na svědomí jeho spoluhráč Kaká. Podle Pirla to hráči těžce snáší. "Těžko se s tím srovnáváme, Kaká je skvělý hráč i člověk. Chvíli potrvá, než jeho mezeru zacelíme," řekl Pirlo. 

Rodák z Brescie nastupuje za milánský klub již od roku 2001 a stal se jeho vůdčí osobností. Po odchodu Kaká by se jednalo již o druhou citelnou ztrátu ve středové řadě týmu.

Autor:
buzo88

12:56:50 - 11.06.09 - drogbinho - Mužstvo - 2306x