Drogba chce zůstat v Chelsea


Didier Drogba prozradil, že dokud jej bude klub chtít, chce na Stamford Bridge zůstat.
Kontroverzní ůtočník je neustále spojován s přestupem do Interu Milán, který trénuje jeho oblíbenec José Mourinho.
Nicméně, Drogba doufá, že se mu povede vystřílet Chelsea nějaké ůspěchy…

"Věřím, že budoucnost Chelsea bude skvělá, protože jsme vytvořili tým, do kterého chce přijít mnoho hráčů'' řekl v rozhovoru pro Sky Italia.

"Vědí, že když přijdou budou každý rok bojovat o získání trofejí. "Tento klub má již za sebou nějakou historii, ale bude toho ještě víc"

"Jsem velmi hrdý na to, že můžu být součástí tohoto klubu a chci zde zůstat tak dlouho, jak dlouho mě tu budou chtít''

Drogba byl v této sezoně dlouho sužován zraněními, hlavně v první části sezony, ale hlavně  byl přehlížen Scolarim pod kterým dostával více šancí Anelka.
Ovšem po příchodu Hiddinka se vše změnilo a Drogba dostával čím dál víc šancí a byl to hlavně on kdo v závěru sezony střílel góly.

"Někdy se prostě nedaří, jak by byste chtěli"

"Nemohu se na něj zlobit, byla to volba manažera že stavěl Nicolase a jeho výběr by měl být respektován."

"Trenér má k dispozici 22 hráčů, má činit rozhodnutí a myslím si že to jeho bylo správné vždyť Nicolas nastřílel 24 gólů v sezoně."

V poslední době se hlavně mluví o disciplinárních trestech pro něj a Bosingwu, UEFA prošetřuje jejich chování po zápase Ligy Mistrů s Barcelonou.
Ovšem není to poprvé, co Drogbu prošetřuje disciplinární komise, například v této sezoně dostal trest na tři zápasy za vhození mince do hlediště, nebo dostal trest za facku kterou uštědřil Vidičovi při loňském finále Ligy Mistrů.

Přes všechny tyto prohřešky Drogba tvrdí že takovéto chování je pro něj netypické.

"Naštěstí se mi to nestává často, ale někdy se to stane, ztratíte kontrolu a uděláte něco, čeho po skončení zápasu budete litovat.''

Můj názor je takový že Drogba by měl zůstat, určitě bude týmu prospěšný a nastřílí mnoho gólů, i když je pravda u něj jeden nikdy neví.

 


20:30:57 - 23.05.09 - blazja - Mužstvo - 2243x