Alex: Více Brazilců do Premiere League


Obránce Chelse Alex, který nahradil Carvalha ve stoperské dvojici s Terrym, nabádá mladé Brazilce, aby svou kariéru začali rozvíjet v Premiere League. Zde prý určitě zlepší svou hru.


Podle Alexe je pro Brazilce lehčí se v Anglii usadit v obraně, než v útoku. Hráč přezdívaný ''tank'' také nabádá mladé Brazilce, aby svou kariéru začali rozvíjet právě v Anglii. Zde prý určitě zlepší svou hru, stejně jak to bylo v případě Alexe.

,,Pro hráče jako je Robinho, Elano a Jo, kteří hrají v záloze, nebo v útoku, je podle mě těžší se zde adaptovat,'' řekl Alex pro oficiální klubový magazín. ,,Hráči jako je Belletti, Mineiro, a já, hrajeme v obraně, takže je pro nás lehčí se usadit. Pro útočící hráče je to těžší.

,,Ale já věřím, že sem přijde více Brazilců. V Chelsea jsou už tři a v Arsenalu jsou vždy nějací. Já si ale myslím, že lehčí to budou mít ofenzivnější hráči v případě, že se sem přestěhují ještě v mládí, aby byli schopni si zvyknout na tvrdší hru ještě v mladém věku. Je zde také plno talentů z Brazílie a právě příchod v mladém věku jim určitě pomůže.''


19:05:43 - 20.05.09 - Mickee - Mužstvo - 2617x