Malouda: Chelsea má plán na zastavení Barcelony


Florent Malouda se nám dneska pořádně rozpovídal. Nyní prozradil, že má Chelsea plán na zastavení Barcelony a hlavně jejího útočníka Lionela Messiho. Křídelník Chelsea věří, že si Chelsea na Nou Campu povede dobře, neboť se na zápas tvrdě připravili.

Už za pár hodin se na Nou Campu střetne španělská Barcelona s anglickou Chelsea. Snad nejdůležitější zápas v sezóně, vždyť tady už nejde jen o nějaké utkání, tady jde o postup do finále Ligy Mistrů! Podle mnohých bude klíčovým hráčem v těchto duelech hlavně talentovaný Messi. Hráč Chelsea Malouda ovšem prozradil, že Chelsea je na mladého Argentince připravena.

,,Na Barcelonu jsme se dobře připravili, ale budeme muset počkat a uvidíme jak to dopadne,'' začal křídelník Chelsea. ,,Přišel čas, abychom ukázali náš maximální potenciál a to je důvod, proč jsem šel do Chelsea: abych si zahrál ve velkých hrách, jako je tato.

,,Barca je tým, který často skóruje a každý si užívá její fotbal. Jsou techničtí, rychlí a mají útočníky, kteří skvěle kombinují. Ale my jsme také velký tým a praktikujeme silnější, více fyzickou hru. Důležité je, abychom ukázali naší kvalitu, když se naskytne příležitost. Když děláme věci správně a víme kdy je máme dělat, můžeme udávat temto hry a uhrát dobrý výsledek.

,,Tvrdě jsme pracovali na tom, jak se vypořádat s Messim. On je nejlepší hráč na světě a na hřišti umí neuvěřitelné věci. Já jen doufám, že neuvidíme všechny jeho přednosti.'' 

10:07:25 - 28.04.09 - Mickee - Mužstvo - 2213x