Hiddink: Čech je stále jeden z nejlepších


Guus Hiddink uvedl, že po hře s Evertonem Čech ukázal, že stále patří mezi nejlepší gólmany na světě. V zápase svůj úkol splnil - neinkasoval žádný gól.


Petr Čech byl v posledních dnech velmi kritizován za své výkony v bráně Chelsea. Jednoznačně se mu nedařilo a pro Čecha to bylo obtížné. První ze série neúspěchů byl zápas s Boltonem, kdy Čech inkasoval 3 góly. Další zápas s Liverpoolem, který skončil 4:4. Čech měl ale vždy veliké štěstí. I když ve dvou zápasech inkasoval 7 gólů, jeho tým stejně vždy vyhrál (postoupil).

Poslední zápas s Evertonem Chelsea remizovala 0:0 a ztratila tak poslední naděje na zisk titulu Premiere League. Důležité ovšem také je, že Petr Čech v zápase neinkasoval a předvedl pár skvělých zákroků.

Hiddink Čechovi stále věří a uvádí, že tomu tak bylo vždy. ,,Jsem rád, že proti Evertonu hrál tak dobře, protože teď měl těžké období, ale on si s tím poradil,'' uvedl Hiddink pro The Sun.

,,Nikdy jsem ho neodepisoval a v posledních hrách nám Petr ukázal, že je stále tak dobrý jako v minulosti. Petr si může dovolit udělat malou chybku, ale my víme, čeho je schopen.''

15:35:47 - 24.04.09 - Mickee - Mužstvo - 2934x