Ashleyho nejspíš nahradí Mancienne


Jak už jsme vás informovali, v zápase Ligy Mistrů proti Barceloně nenastoupí Ashley Cole. Tento fakt dělá Hiddinkovi trochu problémy, avšak zdá se, že se mu již podařilo najít řešení. Ashleyho v zápase pravděpodobně nahradí mladý Mancienne.

Ashley Cole dostal v posledním utkání Ligy Mistrů s Liverpoolem žlutou kartu, která mu neumožní nastoupit v dalším utkání. To hraje Chelsea na Nou Campu s Barcelonou. Cole nám určitě bude chybět, neboť na levé straně v útoku Barcelony hraje skvělý Messi.

Mancienne hrál při včerejším zápase rezervy na levé straně obrany, což je pro něj poněkud neobvyklý post. Manciennovi se ale na této pozici dařilo a tak s největší pravděpodobností příští týden bude bránit jednoho z nejlepších hráčů planety.

,,Bylo to pro mě nové, nikdy jsem na tomto postu dříve nehrál. Rád bych se postavil proti Messimu," řekl Mancienne pro Chelsea TV. ,,Manažer se přišel podívat a požádal mě, abych byl připraven. Stále to ale nechává otevřené. Před pár dny mi řekl, ať se zaměřím na post levého beka. Já se Ashleyho zeptal na pár věcí a bylo to v pořádku."

11:55:53 - 21.04.09 - Mickee - Mužstvo - 2168x