Alves: Jsem rád, že jsem nešel do Chelsea


Daniel Alves uvedl, že je moc rád, že v roce 2007 nepodepsal smlouvu s Chelsea. Namísto toho zůstal v Seville, odkud poté odešel do Barcelony.


Brazilského obránce se do Chelsea snažil přivést Jose Mourinho, avšak Alvese nepustil prezident Sevilly Jose Maria del Nido. Alves byl z tohoto rozhodnutí naštvaný, ovšem dnes je rád, že ho klub neprodal. Dnes je totiž tento hráč součástí základní jedenáctky hvězdné Barcelony, kam ho přivedl Pep Guardiola.

,,Byl jsem blízko podepsání smlouvy s Chelsea, ale naštěstí se tak nestalo a já se přestěhoval do týmu, který mi naprosto vyhovuje," řekl Alves. 

Alves se též vyjádřil k tomu, jaké má Barcelona šance v Lize Mistrů. Proti Chelsea si věří. ,,Jsem přesvědčen, že jsme lidi v Lize Mistrů zaujali. Barca je vždy velmi oblíbená díky fotbalu, který hraje a díky její velikosti. Jsme o krok blíže od našeho cíle, což je dostat se do finále v Římě. Co musíme udělat, je odvést doma dobrou práci a pak se dostat do finále. Barcelona bude pro Chelsea těžký protivník."

16:51:00 - 17.04.09 - Mickee - Mužstvo - 2304x