Pohled redaktora: ''Jak bude vypadat finále LM?''


Zde si můžete přečíst, jak podle mého názoru budou vypadat letošní zápasy Ligy Mistrů, až do finále v Římě.Čtvrtfinále
Villareal - Arsenal
Tento duel Španělského a Anglického celku bude velmi těsný. Podle mě rozhodne pouhý gól o postupu. Pro Pro Villarreal už to, že se dostali do čtvrtfinále, je obrovský úspěch. Budou se určitě snažit postoupit i do dalšího kola, ovšem Arsenal se v tuto chvíli dostává do skvělé formy, která podle mě bude rozhodující. 
Postup: Arsenal

Manchester - Porto
Manchester se určitě může radovat z toho, koho jim los čtvrtfinále přiřadil. Porto už není ten klub, jaký byl za dob Mourinha. United chtějí letos opět triumfovat v této soutěži, a tak pochybuji, že zrovna Porto jim tyto plány překazí. Jediné v co může Porto doufat je, že Manchesteru vydrží ta špatná forma z posledních zápasů Anglické Ligy.
Postup: Manchester

Liverpool - Chelsea
Opět si můžou podat ruce staří známí. Liverpool má v současné době výbornou formu. Ovšem od minulé porážky Chelsea 2:0 se stala zásadní změna, a to změna kouče. Tyto kluby se znají velmi dobře. Myslím že v těchto zápasech rozhodnou chyby, ovšem obrovskou výhodu má Chelsea, neboť první zápas hraje na hřišti soupeře. Doma si postup vzít nenechá.
Postup: Chelsea

Barcelona - Bayern
Barcelona má v této sezóně fantastickou formu. Vyhrává jeden zápas za druhým, a myslím že styl hry, který předvádí Bayern jim v tom nezabrání. Bayern může jedině využít toho, že odvetný zápas hraje na domácí půdě. Klíčovou roli může též hrát Ribéry.
Postup: Barcelona

Semifinále
Manchester - Arsenal
Tyto dva celky se také znají velice dobře. Ferguson určitě vyburcuje své svěřence, a díky zkušenosti si poradí s mladíky Arsenalu. Hlavní roli také bude hrát fakt, že Manchester chce letos obhájit vítězství Ligy Mistrů.
Postup: Manchester

Barcelona - Chelsea
Podle mého názoru začnou Barceloně ke konci sezony pomalu docházet síly, neboť své skvělé výkony nemůžou převádět donekonečna. Naopak Chelsea velmi touží dostat se opět do finále, což bude určitě rozhodující.
Postup: Chelsea

Finále
Manchester - Chelsea
Anglické celky opět ukážou, že v současné době patří k nejlepším v Evropě, ne-li na světě. Opět anglické finále. Opět Manchester a Chelsea. Oba budou hrát velmi opatrně, možná opět dojde na penalty...

13:08:43 - 22.03.09 - Mickee - Chelseafc.cz - 2573x