Sparta požaduje za Kadlece 6 milionů liber


Jak už jsme jednou psali, Chelsea má velký zájem o mladičkého útočnika Sparty-Václava Kadlece. A Sparta neváhala a vyčíslila si cenu, za kterou by byla ochotna mladého talenta pustit. Tým z Prahy údajně požaduje 190 milionů Kč, což je 6 milionů liber!

Šestnáctiletý talent Václav Kadlec přišel do Sparty loni v létě za 10 milionů korun z Bohemians 1905. Trenér Sparty Chovanec mu dokonce dává šanci prosadit se v "A" týmu. Mladičký hráč je také členem české reprezentace do 17 let. 

Jak už jste měli možnost u nás číst, o tohoto hráče se velice perou celky Chelsea a Liverpoolu. Kadlece chtějí ulovit v letním přestupním období. Kadlec už na testech v Liverpoolu a Arsenalu jednou byl, nicméně kvůli rodině raději kývnul na nabídku pražské Sparty.

"Registrujeme zájem velkých klubů o Vaška, ale nemáme konkrétní nabídku. Jeho cílem je nyní prosadit se ve Spartě a odvádět zde co nejlepší výkony," řekljiž dříve mluvčí Sparty Ondřej Kasík. Podle informací, které uvádí list Daily Mirror požaduje Sparta, která sídlí na Letné, za Kadlece cca. 190 milionů korun.

O Kadlecovi se mluví jako o největším talentu českého fotbalu od dob Tomáše Rosického, jenž patří konkurenčnímu Arsenalu.15:03:14 - 26.02.09 - Kabi26 - Přestupy - 2533x