To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Scolari o zápase

Scolari

Na včerejší datum se zapsal zápas s Manchesterem United s remízou 1:1. Avšak trenér prohlásil, že je se zápasem spokojen. Stavy zranění zatim nejsou známy.

Co mohlo nejvíce ovlivnit náš tým ? No samozřejmě zranění dvou klíčových hráčů. Při rozcvičování se zranil záložník Deco, po 12 minutách hry se zranil i obránce Carvalho, což znamenalo pro Scolariho hned dva zásahy do jeho taktiky. Místo Deca nastoupil Ballack a za Carvalha střídal Alex.

Scolari byl také štastný z výkonu Ballacka a Drogby.

"Sem šťastný, protože sa pokusili hrát na plno. V týmě vládl obrovský duch. Ballack hral výborně celých 70 minut a chtěl se vyrovnat. Předvedl víc, než sem od něho čekával.

Též byla vidět spolupráce dvou hrotů, Drogby a Anelky.

"Zkoušel jsem jejich spolupráci poslední dva týdny na tréninkách a rozmýšlím kdy ji použijem. Začínají se sehrávat. V minulé sezóně hrali spolu v jednom nebo dvou zápasech. Dnes sem potreboval dalšího hráče v poli. Potřebujeme víc tréninků a zápasů."

Ke zranění :

"Nevim o tom, kdy budou k dispozici. Momentálně pracuje doktor na jejich zdravotním stavě. Možná budem mýt nějaké zprávy už zítra, ale to ještě není je jisté."


06:35:29 - 22.09.08 - Tuzinho - Mužstvo - 1741x