To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Čech: Předem jsem věděl, že nastoupím

Po zranění třísla z 30. prosince se Petr Čech v sobotním utkání na hřišti Stoke City vrátil do branky a hned vychytal nulu. Blues zvítězili 4:0. ‘Mužem zápasu‘ se stal Jonathan Walters, který si vstřelil dva vlastní góly a na druhé straně hřiště neproměnil penaltu.

„Byl to dobrý comeback. Vyhráli jsme, i když nešlo o jednoduchý zápas. Oni do utkání s námi doma v sezóně ještě neprohráli, takže můžeme být spokojeni. Vrátili jsme se na třetí místo, protože Tottenham jen remizoval, a ještě máme zápas k dobru,“ prohlásil po zápase Čech.

Při utkání se cítil dobře, žádné známky zranění nebyly znát . „Už den dopředu jsem věděl, že budu připraven hrát, pokud se něco zásadně nezhorší nebo nezmění. Jsem rád, že jsem zápas dohrál bez problémů.“

V dresu Chelsea se po dlouhodobém zranění objevil poprvé kapitán John Terry, který odehrál posledních 15 minut. „Je fajn, že je zase zpátky. V týdnu už odehrál poločas za rezervu a určitě bude potřeba, protože zápasů je teď spoustu,“ těšilo Petra. V sestavě Blues naopak chyběl další stoper Gary Cahill. „Ve čtyři ráno odjížděl k porodu, narodil se mu syn,“ prozradil gólman.

Zápas měl ještě jednu pikantnost. V dresu Stoke byl smutným hrdinou Jonathan Walters, který si dal hned dva vlastní góly. „Navíc šel v závěru kopat penaltu a přestřelil. Přitom to pro něj byl stý zápas v Premier League. Ale fotbal je někdy krutý a i tyhle věci se občas stanou. Dvakrát se snažil odvrátit centr a dal to do brány. Nám to samozřejmě pomohlo, hlavně ten gól těsně před koncem první půle,“ dodal Petr Čech.

zdroj: petr-cech.cz

12:55:28 - 13.01.13 - Petric32 - Premier League - 2818x